Novinky

Dandy: Dakar je velká výzva

Dandy: Dakar je velká výzva

30.12.2014

Severní Čechy budou mít v boji o proslulého beduína na Rallye Dakar skutečně živého zástupce. Roudnický Daniel Kozlovský je totiž jediným, kdo pochází ze severních Čech a bude plnohodnotným příslušníkem posádky na právě přicházející legendární dálkové soutěži. Člen našeho týmu, který připravoval závodní motory hned pro pětici kamionů, bude sedět v kokpitu speciálu Tatra Jamal týmu Bonver Dakar Project s "papírově" silným pilotem Arturem Ardavičusem. Příběh našeho třiadvacetiletého mechanika-motoráře může být pro mnohé velkou inspirací. Vždyť před pár lety o závodních vozech prakticky neměl ani ponětí, dnes je špičkou v oboru. Do Argentiny odlétal předposlední den v roce.

Centrum zalil klid před bouří

Centrum zalil klid před bouří

18.12.2014

Stroje utichly. Už týden je v našem technologickém centru naprostý klid. Leden bude díky Rallye Dakar mimořádně náročný, a proto je závěr roku ve znamení odpočinku. Vánoce letos budou opravdovým svátkem klidu a pohody.

Pořad Autosalon ukáže dakarské speciály i Mobil bar

Pořad Autosalon ukáže dakarské speciály i Mobil bar

24.11.2014

Mimořádně zajímavý bude Autosalon na stanici Prima Cool příští čtvrtek! V oblíbeném televizním pořadu televizní diváci tentokrát uvidí reportáž z prostředí testování našich dakarských speciálů, ale představen bude také náš Coloseum Mobil bar. Nenechte si proto 4. prosince ujít nejsledovanější motoristický magazín v Česku.

Technika po slavnostním loučení míří do přístavu

Technika po slavnostním loučení míří do přístavu

18.11.2014

Připraveno, zabaleno, technika teď míří na Dakar! Mimořádně hektické jsou poslední dny. Dakarské závodní speciály se těší velkému zájmu a všichni se s nimi loučí. Na tisíc lidí slavnostně vyprovodilo kamiony týmu Mammoet Rallysport o víkendu v Holandsku, v úterý se na cestu vydaly tatry stáje Bonver Dakar Projectu. Veškerá technika se ve čtvrtek nalodí ve francouzském přístavu Le Havre, aby se vydala na více než měsíční plavbu do Argentiny, kde v lednu odstartuje slavná Rallye Dakar.

Program se před odjezdem na Dakar zahušťuje

Program se před odjezdem na Dakar zahušťuje

8.11.2014

Mimořádně nabitý program máme před odjezdem na Rallye Dakar. Na věhlasný závod se vydáme již za necelé dva týdny, ale do té doby nás čeká ještě celá řada povinností v podobě slavnostních prezentací v několika zemích. V plánu je navíc ještě i závěrečné testování. Pak se už ve francouzském přístavu Le Havre s celou technikou nalodíme a vyplujeme směr Argentina.

Levettovi patří konečné stříbro

Levettovi patří konečné stříbro

6.11.2014

Letošní sezóna truckracingu je definitivně ukončena. Zatímco evropský šampionát tahačů skončil v půlce října, britské mistrovství finišovalo až v listopadu. V uplynulém víkendu se britským šampiónem stal Mat Summerfield, Chris Levett jedoucí s truckem z našeho technologického centra slaví stříbro.

Vytváříme silnou dakarskou alianci

Vytváříme silnou dakarskou alianci

23.10.2014

Z této aliance jde strach! Přední české motoristické stáje spojují své síly. Bonver Dakar Project a MKR Technology spolu s holandským týmem Mammoet Rallysport vytváří silné trojkoaliční spojení. Cíl je jasný - dobýt věhlasnou Rallye Dakar.

Dakarský koncept zaujal v Lyonu

Dakarský koncept zaujal v Lyonu

20.10.2014

Opět spolu! Náš tým se přímo ve francouzském Lyonu potkal se zástupci automobilky Renault Trucks. Zatímco dříve nás pojilo truckracingové závodění, tentokrát jsme přímo v sídle automobilky představili náš dakarský speciál. A znovu jsme vzbudili vlnu zájmu.

Kiss je novým šampionem

Kiss je novým šampionem

17.10.2014

Je dobojováno! Letošní ročník Mistrovství Evropy závodních tahačů je uzavřen. Po tříletém kralování Němce Jochena Hahna usedl na trůn Maďar Norbert Kiss. Portugalci José Rodrigues a Teodosio, kteří letos poprvé krotili tahače z naší dílny, skončili kousek za elitní desítkou.

Teď už přijde poslední víkend

Teď už přijde poslední víkend

10.10.2014

Předposlední závodní víkend má za sebou evropský i britský šampionát závodních tahačů. Zatímco Mistrovství Evropy skončí už v následujícím víkendu tradičně v Le Mans, Britové si na konec počkají až do listopadu.

Ladíme vlastní kamion na Dakar

Ladíme vlastní kamion na Dakar

9.10.2014

V uplynulých letech jsme se usazovali na nejvyšších příčkách seriálu Mistrovství Evropy závodních tahačů. Za čtyři roky jsme hned dvakrát vybojovali prestižní Pohár konstruktérů. Nově hodláme prorazit i v dálkové rallye. Pro věhlasný závod Rallye Dakar totiž naše stáj vyvinula zcela nový závodní speciál, který má v nejprestižnější dálkové soutěži vysoké ambice. Unikátní projekt nese název MKR Adventure.

Trucky rozechvějí Jaramu i Pembrey

Trucky rozechvějí Jaramu i Pembrey

7.10.2014

Předposlední víkend hned dvou šampionátů je právě před námi. Piloti závodních tahačů evropského mistrovství se potkají ve španělské Jaramě. Současně ti, kteří bojují o britský titul, na sebe narazí na okruhu v Pembrey. Do nadcházejícího víkendu tak vyjíždí kvartet trucků z našeho technologického centra najednou!


RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o