Novinky

Program se před odjezdem na Dakar zahušťuje

Program se před odjezdem na Dakar zahušťuje

8.11.2014

Mimořádně nabitý program máme před odjezdem na Rallye Dakar. Na věhlasný závod se vydáme již za necelé dva týdny, ale do té doby nás čeká ještě celá řada povinností v podobě slavnostních prezentací v několika zemích. V plánu je navíc ještě i závěrečné testování. Pak se už ve francouzském přístavu Le Havre s celou technikou nalodíme a vyplujeme směr Argentina.

Levettovi patří konečné stříbro

Levettovi patří konečné stříbro

6.11.2014

Letošní sezóna truckracingu je definitivně ukončena. Zatímco evropský šampionát tahačů skončil v půlce října, britské mistrovství finišovalo až v listopadu. V uplynulém víkendu se britským šampiónem stal Mat Summerfield, Chris Levett jedoucí s truckem z našeho technologického centra slaví stříbro.

Vytváříme silnou dakarskou alianci

Vytváříme silnou dakarskou alianci

23.10.2014

Z této aliance jde strach! Přední české motoristické stáje spojují své síly. Bonver Dakar Project a MKR Technology spolu s holandským týmem Mammoet Rallysport vytváří silné trojkoaliční spojení. Cíl je jasný - dobýt věhlasnou Rallye Dakar.

Dakarský koncept zaujal v Lyonu

Dakarský koncept zaujal v Lyonu

20.10.2014

Opět spolu! Náš tým se přímo ve francouzském Lyonu potkal se zástupci automobilky Renault Trucks. Zatímco dříve nás pojilo truckracingové závodění, tentokrát jsme přímo v sídle automobilky představili náš dakarský speciál. A znovu jsme vzbudili vlnu zájmu.

Kiss je novým šampionem

Kiss je novým šampionem

17.10.2014

Je dobojováno! Letošní ročník Mistrovství Evropy závodních tahačů je uzavřen. Po tříletém kralování Němce Jochena Hahna usedl na trůn Maďar Norbert Kiss. Portugalci José Rodrigues a Teodosio, kteří letos poprvé krotili tahače z naší dílny, skončili kousek za elitní desítkou.

Teď už přijde poslední víkend

Teď už přijde poslední víkend

10.10.2014

Předposlední závodní víkend má za sebou evropský i britský šampionát závodních tahačů. Zatímco Mistrovství Evropy skončí už v následujícím víkendu tradičně v Le Mans, Britové si na konec počkají až do listopadu.

Ladíme vlastní kamion na Dakar

Ladíme vlastní kamion na Dakar

9.10.2014

V uplynulých letech jsme se usazovali na nejvyšších příčkách seriálu Mistrovství Evropy závodních tahačů. Za čtyři roky jsme hned dvakrát vybojovali prestižní Pohár konstruktérů. Nově hodláme prorazit i v dálkové rallye. Pro věhlasný závod Rallye Dakar totiž naše stáj vyvinula zcela nový závodní speciál, který má v nejprestižnější dálkové soutěži vysoké ambice. Unikátní projekt nese název MKR Adventure.

Trucky rozechvějí Jaramu i Pembrey

Trucky rozechvějí Jaramu i Pembrey

7.10.2014

Předposlední víkend hned dvou šampionátů je právě před námi. Piloti závodních tahačů evropského mistrovství se potkají ve španělské Jaramě. Současně ti, kteří bojují o britský titul, na sebe narazí na okruhu v Pembrey. Do nadcházejícího víkendu tak vyjíždí kvartet trucků z našeho technologického centra najednou!

Rodrigues sbíral body i v Zolderu

Rodrigues sbíral body i v Zolderu

25.9.2014

Stejně jako v Mostě, také v Zolderu sbíral cenné body pilot José Rodrigues. Právě na belgickém okruhu pokračoval sedmou zastávkou evropský šampionát tahačů a portugalský jezdec krotící truck z naší dílny se během něj prosazoval i v hlavních závodech.

Zolder přivítá sedmou zastávku

Zolder přivítá sedmou zastávku

19.9.2014

V Belgii se tento víkend setkávají piloti seriálu Mistrovství Evropy závodních tahačů. Na okruhu v Zolderu je připravena sedmá zastávka letošního ročníku šampionátu. Na trať už jezdci vyrazí během pátečních volných tréninků.

Levett měl Snetterton jako noc a den

Levett měl Snetterton jako noc a den

17.9.2014

Chris Levett dál zůstává v britském mistrovství tahačů na stříbrné pozici. Během šesté zastávky na okruhu v Snettertonu mohl překonat vedoucího Summerfielda, ale štěstí nestálo na jeho straně. Naopak druhý pilot jedoucí se speciálem z naší dílny Ray Coleman se už vyhoupl do elitní desítky.

Česká zastávka se Rodriguesovi povedla

Česká zastávka se Rodriguesovi povedla

4.9.2014

Česká zastávka evropského šampionátu závodních tahačů byla pro domácí barvy jednou z nejúspěšnějších v letošní sezóně. Nejen, že se dařilo českým pilotům, ale povedený víkend zažil v Mostě i Portugalec José Rodrigues jedoucí s renaultem z naší dílny MKR Technology. Čeští fanoušci truckracingu tak byli velmi spokojeni.


RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o