Hlavní stránka > Novinky > Sehráli jsme fotbalovou exhibici

Sehráli jsme fotbalovou exhibici

24.6.2015

Sehráli jsme fotbalovou exhibici Mimořádně atraktivní fotbalové utkání sledovali diváci na hřišti Židovic, tedy v obci, kde sídlí naše technologické centrum. Proti sobě se postavili domácí fotbalisté s našim týmem. Exhibiční utkání nakonec skončilo spíše hokejovým výsledkem - remízou 5:5.

„Přišlo nám jako skvělý nápad přichystat zábavné odpoledne pro veřejnost a především pro místní, kteří nás sledují akorát při testech či závodech. Tohle byla šance, aby nás i naši techniku poznali více zblízka a za uvolněné atmosféry,“ vysvětlila důvod uspořádání akce manažerka našeho týmu Klára Kress.

Odpoledne začalo právě fotbalovým výkopem. Exhibiční zápas s sebou přinesl rozličné, nicméně atraktivní momenty – chvíli výkony vypadaly shodně jako z bojů finálového zápasu Ligy mistrů, jindy „mač“ připomínal spíše scény z komediálního filmu. Gólovou akci otevřeli domácí, kteří překonali bránu hlídajícího šéfa naší stáje Maria Kresse. Jen o několik momentů později náš tým prohrával 2:0, avšak sestava světově uznávaných techniků a mechaniků, která staví dakarské závodní speciály, dokázala snížit a následně vyrovnat. Až v závěru druhé půle poslala střela židovických fotbalistů domácí znovu do vedení. Na končený stav 5:5 se nám povedlo srovnat až v nastavených dvou dramatických minutách. „Do šatny jsme nešli se svěšenou hlavou jen díky závěrečné přesilovce, benevolenci domácích profíků a neutuchající snaze rozhodčího,“ smál se mechanik Milan Kruncl, též autor jedné z branek.

Součástí exhibičního fotbalového utkání mezi týmem SK Židovice a MKR Technology byly veřejné vepřové hody a podvečerní zábava. Pro děti byl nachystán skákací hrad a představeny byly také dakarské kamiony a zázemí, které tým využívá při nejtěžší rallye světa. „Byla to legrace a zásadní je, že se opravdu všichni velmi dobře bavili. Vždyť zábava skončila až ve velmi pozdních hodinách,“ dodala spokojeně Klára Kress.

 Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o